Cheapest right now

The single cheapest option for every item across all stores — ranked by price per 100g. Loyalty-card prices included where they win.

Tesco British Turkey Thigh Joint 1.25Kg
TescoTesco

Tesco British Turkey Thigh Joint 1.25Kg

£6.50£7.30-11%
Clubcard

£0.52/100g · 1.3kg

Buy at Tesco →
Sainsbury's Fresh British Turkey Thigh Joint 750g
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's Fresh British Turkey Thigh Joint 750g

£4.00£4.50-11%
Nectar

£0.53/100g · 750g

Buy at Sainsbury's →
British Turkey Mince 7% Fat
AldiAldi

British Turkey Mince 7% Fat

£2.99

£0.60/100g · 500g

Buy at Aldi →
Tesco 8 Turkey Sausages 454G
TescoTesco

Tesco 8 Turkey Sausages 454G

£3.00£3.50-14%
Clubcard

£0.66/100g · 454g

Buy at Tesco →
Turkey Thigh Mince 500g
AsdaAsda

Turkey Thigh Mince 500g

£3.44

£0.69/100g · 500g

Buy at Asda →
Turkey Breast Diced 1kg
The Meat ManThe Meat Man

Turkey Breast Diced 1kg

£9.99

£1.00/100g · 1.0kg

Buy at The Meat Man →
Festive Turkey Drummers 125g
AsdaAsda

Festive Turkey Drummers 125g

£1.25

£1.00/100g · 125g

Buy at Asda →
Oakpark Naturally Smoked Turkey Breast Rashers x6 150g
Sainsbury'sSainsbury's

Oakpark Naturally Smoked Turkey Breast Rashers x6 150g

£2.00£2.50-20%
Nectar

£1.33/100g · 150g

Buy at Sainsbury's →
Turkey Breakfast Rashers
AsdaAsda

Turkey Breakfast Rashers

£1.70

£1.36/100g · 125g

Buy at Asda →
Gilberts Turkey Pastrami
MorrisonsMorrisons

Gilberts Turkey Pastrami

£2.75

£1.94/100g · 142g

Buy at Morrisons →
4 Butter Roast Turkey 100g
AsdaAsda

4 Butter Roast Turkey 100g

£2.24

£2.24/100g · 100g

Buy at Asda →
Turkey Breast Pastrami 142g
AsdaAsda

Turkey Breast Pastrami 142g

£3.50

£2.46/100g · 142g

Buy at Asda →
Gilberts Turkey Pastrami 142G
TescoTesco

Gilberts Turkey Pastrami 142G

£3.70

£2.61/100g · 142g

Buy at Tesco →
Aunty Noray's Turkey Rashers
MorrisonsMorrisons

Aunty Noray's Turkey Rashers

£3.10

£3.10/100g · 100g

Buy at Morrisons →