← All stores
HG Walter

HG Walter

329 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Beef Ox Heart
HG WalterHG Walter

Beef Ox Heart

£12.50

£0.50/100g · 2.5kg

Buy at HG Walter →
Milano Salami
HG WalterHG Walter

Milano Salami

£4.80

£0.60/100g · 800g

Buy at HG Walter →
Napoli Salami
HG WalterHG Walter

Napoli Salami

£5.10

£0.64/100g · 800g

Buy at HG Walter →
Beef Bone Marrow Rings (500g)
HG WalterHG Walter

Beef Bone Marrow Rings (500g)

£4.50

£0.90/100g · 500g

Buy at HG Walter →
Beef Bone Marrow Troughs (500g)
HG WalterHG Walter

Beef Bone Marrow Troughs (500g)

£4.50

£0.90/100g · 500g

Buy at HG Walter →
Beef Bone Marrow (500g)
HG WalterHG Walter

Beef Bone Marrow (500g)

£4.50

£0.90/100g · 500g

Buy at HG Walter →
Free Range Chicken (1.4kg)
HG WalterHG Walter

Free Range Chicken (1.4kg)

£14.90

£1.06/100g · 1.4kg

Buy at HG Walter →
Free Range Chicken (1.8kg)
HG WalterHG Walter

Free Range Chicken (1.8kg)

£22.95

£1.27/100g · 1.8kg

Buy at HG Walter →
Bone In Smoked Gammon (Whole (10kg))
HG WalterHG Walter

Bone In Smoked Gammon (Whole (10kg))

£128.00

£1.28/100g · 10.0kg

Buy at HG Walter →
Bone In Smoked Gammon (Half (5kg))
HG WalterHG Walter

Bone In Smoked Gammon (Half (5kg))

£65.00

£1.30/100g · 5.0kg

Buy at HG Walter →
Whole Duck (Medium (2.2kg))
HG WalterHG Walter

Whole Duck (Medium (2.2kg))

£34.10

£1.55/100g · 2.2kg

Buy at HG Walter →
Steak Box
HG WalterHG Walter

Steak Box

£94.55

£1.58/100g · 6.0kg

Buy at HG Walter →
Veal Kidney
HG WalterHG Walter

Veal Kidney

£8.25

£1.65/100g · 500g

Buy at HG Walter →