← All stores
Morrisons

Morrisons

338 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Morrisons British Chicken Wings
MorrisonsMorrisons

Morrisons British Chicken Wings

£2.15

£0.21/100g · 1.0kg

Buy at Morrisons →
Morrisons Chicken Thighs
MorrisonsMorrisons

Morrisons Chicken Thighs

£3.50

£0.35/100g · 1.0kg

Buy at Morrisons →
Morrisons Chicken Drumsticks
MorrisonsMorrisons

Morrisons Chicken Drumsticks

£3.50

£0.35/100g · 1.0kg

Buy at Morrisons →
Elit Chicken Hotdogs
MorrisonsMorrisons

Elit Chicken Hotdogs

£2.35

£0.36/100g · 650g

Buy at Morrisons →
Morrisons Savers Chicken Fillets
MorrisonsMorrisons

Morrisons Savers Chicken Fillets

£4.25

£0.42/100g · 1.0kg

Buy at Morrisons →
Shazans Chicken Thighs
MorrisonsMorrisons

Shazans Chicken Thighs

£4.65

£0.47/100g · 1.0kg

Buy at Morrisons →
Morrisons 2 Chicken Bakes
MorrisonsMorrisons

Morrisons 2 Chicken Bakes

£1.40

£0.50/100g · 280g

Buy at Morrisons →
SFC Chicken Pop Pops
MorrisonsMorrisons

SFC Chicken Pop Pops

£2.50

£0.50/100g · 500g

Buy at Morrisons →
Jahan Chicken Breast Fillets
MorrisonsMorrisons

Jahan Chicken Breast Fillets

£5.70

£0.57/100g · 1.0kg

Buy at Morrisons →