← All stores
Waitrose

Waitrose

338 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

No.1 Smoked Haddock Chowder
WaitroseWaitrose

No.1 Smoked Haddock Chowder

£3.50

£0.58/100g · 600g

Buy at Waitrose →
No.1 Smoked Haddock Chowder
WaitroseWaitrose

No.1 Smoked Haddock Chowder

£3.50

£0.58/100g · 600g

Buy at Waitrose →
Elsinore Fish Chowder
WaitroseWaitrose

Elsinore Fish Chowder

£2.75

£0.69/100g · 400g

Buy at Waitrose →
Essential Wild Pink Salmon
WaitroseWaitrose

Essential Wild Pink Salmon

£2.50

£1.17/100g · 213g

Buy at Waitrose →
No.1 Prawn Panang for 2
WaitroseWaitrose

No.1 Prawn Panang for 2

£7.00

£1.52/100g · 460g

Buy at Waitrose →
John West Pink Salmon
WaitroseWaitrose

John West Pink Salmon

£3.75

£1.76/100g · 213g

Buy at Waitrose →
Taiko Salmon Poke
WaitroseWaitrose

Taiko Salmon Poke

£5.60

£1.79/100g · 312g

Buy at Waitrose →
Taiko Salmon Poke
WaitroseWaitrose

Taiko Salmon Poke

£5.60

£1.79/100g · 312g

Buy at Waitrose →
Waitrose 10 Prawn Toasts
WaitroseWaitrose

Waitrose 10 Prawn Toasts

£3.25

£1.81/100g · 180g

Buy at Waitrose →
WR MSC Seeded Haddock Fillets
WaitroseWaitrose

WR MSC Seeded Haddock Fillets

£5.00

£1.92/100g · 260g

Buy at Waitrose →
True Tide Salt & Pepper Squid
WaitroseWaitrose

True Tide Salt & Pepper Squid

£4.85

£1.94/100g · 250g

Buy at Waitrose →
Waitrose Wild Red Salmon
WaitroseWaitrose

Waitrose Wild Red Salmon

£4.20

£1.97/100g · 213g

Buy at Waitrose →
John West Soft Cod Roes
WaitroseWaitrose

John West Soft Cod Roes

£2.00

£2.00/100g · 100g

Buy at Waitrose →
True Tide Wild Salmon Fillets
WaitroseWaitrose

True Tide Wild Salmon Fillets

£10.00

£2.00/100g · 500g

Buy at Waitrose →
True Tide Wild Salmon Fillets
WaitroseWaitrose

True Tide Wild Salmon Fillets

£10.00

£2.00/100g · 500g

Buy at Waitrose →
True Tide Salt & Pepper Squid
WaitroseWaitrose

True Tide Salt & Pepper Squid

£5.00

£2.00/100g · 250g

Buy at Waitrose →