Cheapest right now

The single cheapest option for every item across all stores — ranked by price per 100g. Loyalty-card prices included where they win.

Whole Duck
AsdaAsda

Whole Duck

£10.61

£0.53/100g · 2.0kg

Buy at Asda →
Venison Kofta 300g
AsdaAsda

Venison Kofta 300g

£3.00

£1.00/100g · 300g

Buy at Asda →
Duck Legs 462g
AsdaAsda

Duck Legs 462g

£4.78

£1.03/100g · 462g

Buy at Asda →
Venison Meatballs 300g
AsdaAsda

Venison Meatballs 300g

£3.32

£1.11/100g · 300g

Buy at Asda →
Venison Grillsteaks 300g
AsdaAsda

Venison Grillsteaks 300g

£3.43

£1.14/100g · 300g

Buy at Asda →
Venison Burgers 227g
AsdaAsda

Venison Burgers 227g

£3.32

£1.46/100g · 227g

Buy at Asda →
Gressingham Duck Fillets 250G
TescoTesco

Gressingham Duck Fillets 250G

£3.75£5.00-25%
Clubcard

£1.50/100g · 250g

Buy at Tesco →
Golden Lion Aromatic Shredded Duck 210g
Sainsbury'sSainsbury's

Golden Lion Aromatic Shredded Duck 210g

£3.50£4.00-13%
Nectar

£1.67/100g · 210g

Buy at Sainsbury's →
Rabbit Diced 500g
The Meat ManThe Meat Man

Rabbit Diced 500g

£8.99

£1.80/100g · 500g

Buy at The Meat Man →
Diced Goat 1kg
The Meat ManThe Meat Man

Diced Goat 1kg

£19.99

£2.00/100g · 1.0kg

Buy at The Meat Man →
No.1 Free Range Whole Goose
WaitroseWaitrose

No.1 Free Range Whole Goose

£100.00

£2.00/100g · 5.0kg

Buy at Waitrose →
Free Range Goose (6.3kg - 6.8kg)
EdenmoorEdenmoor

Free Range Goose (6.3kg - 6.8kg)

£185.45

£2.94/100g · 6.3kg

Buy at Edenmoor →
Free Range Goose (5.8kg - 6.3kg)
EdenmoorEdenmoor

Free Range Goose (5.8kg - 6.3kg)

£171.25

£2.95/100g · 5.8kg

Buy at Edenmoor →
Free Range Goose (5.3kg - 5.8kg)
EdenmoorEdenmoor

Free Range Goose (5.3kg - 5.8kg)

£156.95

£2.96/100g · 5.3kg

Buy at Edenmoor →
Free Range Goose (4.8kg - 5.3kg)
EdenmoorEdenmoor

Free Range Goose (4.8kg - 5.3kg)

£142.75

£2.97/100g · 4.8kg

Buy at Edenmoor →
Free Range Goose (4.3kg - 4.8kg)
EdenmoorEdenmoor

Free Range Goose (4.3kg - 4.8kg)

£128.45

£2.99/100g · 4.3kg

Buy at Edenmoor →
Wild Boar Diced Steak 250g
The Meat ManThe Meat Man

Wild Boar Diced Steak 250g

£7.99

£3.20/100g · 250g

Buy at The Meat Man →
Wild Venison Haunch (1kg)
EdenmoorEdenmoor

Wild Venison Haunch (1kg)

£35.20

£3.52/100g · 1.0kg

Buy at Edenmoor →
Free Range Confit Goose Leg (1x)
EdenmoorEdenmoor

Free Range Confit Goose Leg (1x)

£20.95

£4.23/100g · 495g

Buy at Edenmoor →
Good Boy Duck & Rice Sticks
WaitroseWaitrose

Good Boy Duck & Rice Sticks

£3.50

£5.00/100g · 70g

Buy at Waitrose →