← All stores
Fat Butcher

Fat Butcher

94 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

4 British Beef burgers
Fat ButcherFat Butcher

4 British Beef burgers

£2.99

£0.30/100g · 1.0kg

Buy at Fat Butcher →
Big British Beef Box
Fat ButcherFat Butcher

Big British Beef Box

£14.99

£0.30/100g · 5.0kg

Buy at Fat Butcher →
£70 British beef for £29.99
Fat ButcherFat Butcher

£70 British beef for £29.99

£29.99

£0.33/100g · 9.0kg

Buy at Fat Butcher →
Tomahawk Fillet Steak Combo
Fat ButcherFat Butcher

Tomahawk Fillet Steak Combo

£19.99

£0.38/100g · 5.2kg

Buy at Fat Butcher →
Tandoori diced beef 500g (500g)
Fat ButcherFat Butcher

Tandoori diced beef 500g (500g)

£3.99

£0.57/100g · 500g

Buy at Fat Butcher →
Diced Beef 500g (500g)
Fat ButcherFat Butcher

Diced Beef 500g (500g)

£4.99

£0.71/100g · 700g

Buy at Fat Butcher →
Irish nature rib of beef (1.0kg)
Fat ButcherFat Butcher

Irish nature rib of beef (1.0kg)

£9.99

£0.71/100g · 1.4kg

Buy at Fat Butcher →
British Beef Roasting Joints 2-4-1
Fat ButcherFat Butcher

British Beef Roasting Joints 2-4-1

£14.99

£0.75/100g · 2.0kg

Buy at Fat Butcher →
British beef mince (500g)
Fat ButcherFat Butcher

British beef mince (500g)

£3.99

£0.80/100g · 500g

Buy at Fat Butcher →
Beef Mince (400g)
Fat ButcherFat Butcher

Beef Mince (400g)

£4.99

£1.00/100g · 400g

Buy at Fat Butcher →
BBQ Beef Steak Kebabs
Fat ButcherFat Butcher

BBQ Beef Steak Kebabs

£5.99

£1.00/100g · 600g

Buy at Fat Butcher →
British beef saver
Fat ButcherFat Butcher

British beef saver

£14.99

£1.00/100g · 1.5kg

Buy at Fat Butcher →
BBQ Ready British steaks 1.5kg
Fat ButcherFat Butcher

BBQ Ready British steaks 1.5kg

£14.99

£1.00/100g · 1.5kg

Buy at Fat Butcher →
1kg of British steaks (1.0kg)
Fat ButcherFat Butcher

1kg of British steaks (1.0kg)

£9.99

£1.11/100g · 900g

Buy at Fat Butcher →
British brisket beef joint 2-4-1
Fat ButcherFat Butcher

British brisket beef joint 2-4-1

£17.99

£1.12/100g · 1.6kg

Buy at Fat Butcher →
Beef Meatballs (700g)
Fat ButcherFat Butcher

Beef Meatballs (700g)

£7.99

£1.14/100g · 700g

Buy at Fat Butcher →
British Steak strips (500g)
Fat ButcherFat Butcher

British Steak strips (500g)

£5.99

£1.20/100g · 500g

Buy at Fat Butcher →
Lean Steak Mince (400g)
Fat ButcherFat Butcher

Lean Steak Mince (400g)

£5.99

£1.20/100g · 400g

Buy at Fat Butcher →
£50 4 £20 British beef
Fat ButcherFat Butcher

£50 4 £20 British beef

£20.00

£1.25/100g · 1.6kg

Buy at Fat Butcher →
British beef kofta kebab (300g)
Fat ButcherFat Butcher

British beef kofta kebab (300g)

£3.99

£1.33/100g · 300g

Buy at Fat Butcher →
XXL sharer tomahawk (1.2-1.4kg)
Fat ButcherFat Butcher

XXL sharer tomahawk (1.2-1.4kg)

£15.99

£1.33/100g · 1.2kg

Buy at Fat Butcher →
Tomahawk Steak 1.1kg (1.1kg)
Fat ButcherFat Butcher

Tomahawk Steak 1.1kg (1.1kg)

£14.99

£1.36/100g · 1.1kg

Buy at Fat Butcher →
Lean Steak Strips (400g)
Fat ButcherFat Butcher

Lean Steak Strips (400g)

£6.99

£1.40/100g · 400g

Buy at Fat Butcher →
Prime Steak Selection
Fat ButcherFat Butcher

Prime Steak Selection

£24.49

£1.53/100g · 1.6kg

Buy at Fat Butcher →
Beef Roasting Joint (800g)
Fat ButcherFat Butcher

Beef Roasting Joint (800g)

£15.99

£1.60/100g · 800g

Buy at Fat Butcher →
Whole beef fillet 1.2kg (1.2-1.4kg)
Fat ButcherFat Butcher

Whole beef fillet 1.2kg (1.2-1.4kg)

£19.99

£1.82/100g · 1.1kg

Buy at Fat Butcher →