← All stores
Fat Butcher

Fat Butcher

29 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

BBQ Flavour Chicken Wings (1.0kg)
Fat ButcherFat Butcher

BBQ Flavour Chicken Wings (1.0kg)

£2.99

£0.30/100g · 1.0kg

Buy at Fat Butcher →
Flavoured Chicken Selection
Fat ButcherFat Butcher

Flavoured Chicken Selection

£16.99

£0.53/100g · 3.2kg

Buy at Fat Butcher →
Chinese Chicken Fillets (800g)
Fat ButcherFat Butcher

Chinese Chicken Fillets (800g)

£4.99

£0.62/100g · 800g

Buy at Fat Butcher →
Piri Piri Chicken Fillets (800g)
Fat ButcherFat Butcher

Piri Piri Chicken Fillets (800g)

£4.99

£0.62/100g · 800g

Buy at Fat Butcher →
70% off Steak and chicken deal
Fat ButcherFat Butcher

70% off Steak and chicken deal

£9.99

£0.62/100g · 1.6kg

Buy at Fat Butcher →
Chicken and steak deal
Fat ButcherFat Butcher

Chicken and steak deal

£19.99

£0.62/100g · 3.2kg

Buy at Fat Butcher →
Steak and chicken deal (box)
Fat ButcherFat Butcher

Steak and chicken deal (box)

£26.99

£0.84/100g · 3.2kg

Buy at Fat Butcher →
Chinese Chicken Fillets (800g)
Fat ButcherFat Butcher

Chinese Chicken Fillets (800g)

£8.99

£1.12/100g · 800g

Buy at Fat Butcher →
Garlic Chicken Fillets (800g)
Fat ButcherFat Butcher

Garlic Chicken Fillets (800g)

£8.99

£1.12/100g · 800g

Buy at Fat Butcher →
BBQ Chicken Fillets (800g)
Fat ButcherFat Butcher

BBQ Chicken Fillets (800g)

£8.99

£1.12/100g · 800g

Buy at Fat Butcher →
Chicken Breast Fillets (800g)
Fat ButcherFat Butcher

Chicken Breast Fillets (800g)

£8.99

£1.12/100g · 800g

Buy at Fat Butcher →
Diced Chicken Breast (600g)
Fat ButcherFat Butcher

Diced Chicken Breast (600g)

£7.99

£1.14/100g · 600g

Buy at Fat Butcher →
XXL Chicken & Sirloin Combo
Fat ButcherFat Butcher

XXL Chicken & Sirloin Combo

£44.99

£1.25/100g · 3.6kg

Buy at Fat Butcher →
BBQ Chicken Skewers (300g)
Fat ButcherFat Butcher

BBQ Chicken Skewers (300g)

£4.99

£1.66/100g · 300g

Buy at Fat Butcher →
Chinese Chicken Skewers (300g)
Fat ButcherFat Butcher

Chinese Chicken Skewers (300g)

£4.99

£1.66/100g · 300g

Buy at Fat Butcher →
Buffalo Chicken Skewers (300g)
Fat ButcherFat Butcher

Buffalo Chicken Skewers (300g)

£4.99

£1.66/100g · 300g

Buy at Fat Butcher →
60% off Chicken and steak mega pack
Fat ButcherFat Butcher

60% off Chicken and steak mega pack

£29.99

£2.14/100g · 1.4kg

Buy at Fat Butcher →