← All stores

Iceland
Iceland
Iceland
Iceland
❄ Frozen
Iceland
Iceland
Iceland
❄ Frozen
Iceland
❄ Frozen
Iceland
❄ Frozen
Iceland
❄ Frozen
Iceland
❄ Frozen
Iceland
Iceland
307 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Iceland Class A Fresh British Medium Whole Chicken without Giblets 1.3kg - 1.7kg
£4.95
Buy at Iceland →£0.38/100g · 1.3kg

Iceland Class A Fresh British Large Whole Chicken without Giblets 1.7kg - 2.2kg
£6.50
Buy at Iceland →£0.38/100g · 1.7kg

Iceland Class A Fresh British Chicken Drumsticks with Skin on 1.1kg
£4.25
Buy at Iceland →£0.39/100g · 1.1kg

Iceland Class A Fresh British Chicken Wings with Skin on 1.1kg
£4.25
Buy at Iceland →£0.39/100g · 1.1kg

Iceland Hot & Spicy Crunchy Coated Chicken Strips 1.6kg
£6.25
Buy at Iceland →£0.39/100g · 1.6kg
Iceland Class A Fresh British Chicken Legs with Skin on 1kg
£4.25
Buy at Iceland →£0.42/100g · 1.0kg

Iceland Class A Fresh British Chicken Thighs with Skin on 1kg
£4.50
Buy at Iceland →£0.45/100g · 1.0kg

McCain Season and Bake Fries Takeaway Style Chicken Salt 762g
£3.50
Buy at Iceland →£0.46/100g · 762g

Iceland 8 (Approx.) Chicken and Bacon Crispy Pancakes: 500g
£2.50
Buy at Iceland →£0.50/100g · 500g

Iceland Extra Tasty British Whole Chicken 1.3kg - 1.7kg
£6.50
Buy at Iceland →£0.50/100g · 1.3kg

Qualiko Frozen Chicken Breast Fillet Boneless & Skinless 1000g
£5.00
Buy at Iceland →£0.50/100g · 1.0kg

Iceland Take Away Stuffed Crust Salt & Pepper Chicken 500g
£3.00
Buy at Iceland →£0.60/100g · 500g















































