← All stores
❄ Frozen
Iceland
❄ Frozen
Iceland
❄ Frozen
Iceland
❄ Frozen
Iceland
❄ Frozen
Iceland
❄ Frozen
Iceland
❄ Frozen
Iceland
❄ Frozen
Iceland
❄ Frozen
Iceland
❄ Frozen
Iceland
❄ Frozen
Iceland
Iceland
74 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Island Delight Salt Fish Jamaican Pattie Short Crust Pastry 140g
£1.30
Buy at Iceland →£0.93/100g · 140g

Iceland Made with 100% Fish Fillet Strips Salt & Vinegar: 400g
£4.00
Buy at Iceland →£1.00/100g · 400g

Young's Gastro Alaska Pollock, Spinach, Cheese & Potato Gratin 360g
£6.00
Buy at Iceland →£1.67/100g · 360g

Iceland 2 Trout Fillets with Lemon & Pepper Butter 320g
£5.50
Buy at Iceland →£1.72/100g · 320g

Iceland 2 Tuna Steaks with Soy, Honey & Ginger Glaze 320g
£5.50
Buy at Iceland →£1.72/100g · 320g

Iceland King Prawn Cocktail Ring with Marie Rose Dip 140g
£2.50
Buy at Iceland →£1.79/100g · 140g

Iceland King Prawn Cocktail Ring with Marie Rose Dip 140g
£2.50
Buy at Iceland →£1.79/100g · 140g

Young's Gastro 2 Sicilian Lemon & Parsley Cod Fillets 270g
£5.00
Buy at Iceland →£1.85/100g · 270g

Iceland 2 Atlantic Salmon Fillets with Sweet Chilli 240g
£4.50
Buy at Iceland →£1.88/100g · 240g

Iceland 2 Salmon Fillets with Garlic & Lemon Butter 280g
£5.50
Buy at Iceland →£1.96/100g · 280g

Iceland 2 Atlantic Cod Loins with Lemon, Pepper & Parsley Butter 280g
£5.50
Buy at Iceland →£1.96/100g · 280g















































