← All stores
❄ Frozen
Meat Supermarket
Meat Supermarket
Meat Supermarket
Meat Supermarket
Meat Supermarket
Meat Supermarket
Meat Supermarket
❄ Frozen
Meat Supermarket
Meat Supermarket
Meat Supermarket
112 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Misshaped Diced Chicken Breast 2kg (Previously Frozen)
£7.99
Buy at Meat Supermarket →£0.40/100g · 2.0kg

6kg Value Pack – Misshaped Diced Chicken Breast
£32.99
Buy at Meat Supermarket →£0.55/100g · 6.0kg

Ultimate Chicken Mega Hamper – 11kg Protein Pack
£74.99
Buy at Meat Supermarket →£0.68/100g · 11.0kg

Scorpion Marinated Boneless Chicken Thighs 800g
£7.99
Buy at Meat Supermarket →£1.00/100g · 800g

Whole Carvery Leg of Lamb 2.2-2.7kg
£34.99
Buy at Meat Supermarket →£1.30/100g · 2.7kg

1kg Dry Aged Smashed Burger Beef Mince
£12.99
Buy at Meat Supermarket →£1.30/100g · 1.0kg

1kg Hogget Lamb Bone-in Shoulder Chunks
£13.99
Buy at Meat Supermarket →£1.40/100g · 1.0kg

Sirloin Steaks Frozen Pack (1.8–2.2kg)
£42.99
Buy at Meat Supermarket →£1.95/100g · 2.2kg

Whole Brazilian Gaucho Rib-eye 2-2.4kg + FREE SAUSAGES!
£46.99
Buy at Meat Supermarket →£1.96/100g · 2.4kg


















































