← All stores
❄ Frozen
Meat Supermarket
Meat Supermarket
Meat Supermarket
Meat Supermarket
Meat Supermarket
21 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Misshaped Diced Chicken Breast 2kg (Previously Frozen)
£7.99
Buy at Meat Supermarket →£0.40/100g · 2.0kg

6kg Value Pack – Misshaped Diced Chicken Breast
£32.99
Buy at Meat Supermarket →£0.55/100g · 6.0kg

Ultimate Chicken Mega Hamper – 11kg Protein Pack
£74.99
Buy at Meat Supermarket →£0.68/100g · 11.0kg

Scorpion Marinated Boneless Chicken Thighs 800g
£7.99
Buy at Meat Supermarket →£1.00/100g · 800g
















