← All stores
Aldi

Aldi

614 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Pork Faggots 6 Pack
AldiAldi

Pork Faggots 6 Pack

£1.25

£0.19/100g · 660g

Buy at Aldi →
British Chicken Drumsticks
AldiAldi

British Chicken Drumsticks

£3.95

£0.20/100g · 2.0kg

Buy at Aldi →
Chicken Wings
AldiAldi

Chicken Wings

£2.05

£0.20/100g · 1.0kg

Buy at Aldi →
Chicken Drumsticks
AldiAldi

Chicken Drumsticks

£2.15

£0.21/100g · 1.0kg

Buy at Aldi →
Chicken Legs
AldiAldi

Chicken Legs

£2.25

£0.23/100g · 1.0kg

Buy at Aldi →
Pork & Ale Sausages
AldiAldi

Pork & Ale Sausages

£0.99

£0.25/100g · 400g

Buy at Aldi →
Pork Sausage Meat
AldiAldi

Pork Sausage Meat

£0.99

£0.25/100g · 400g

Buy at Aldi →
Thick Pork Sausages 16 Pack
AldiAldi

Thick Pork Sausages 16 Pack

£1.99

£0.25/100g · 800g

Buy at Aldi →
XXL 5% Fat Pork Mince
AldiAldi

XXL 5% Fat Pork Mince

£2.49

£0.25/100g · 1.0kg

Buy at Aldi →
Extra Large Whole Chicken
AldiAldi

Extra Large Whole Chicken

£5.39

£0.25/100g · 2.1kg

Buy at Aldi →
Large Whole Chicken
AldiAldi

Large Whole Chicken

£4.69

£0.25/100g · 1.9kg

Buy at Aldi →
Chicken Wings
AldiAldi

Chicken Wings

£1.49

£0.26/100g · 580g

Buy at Aldi →
Medium Whole Chicken
AldiAldi

Medium Whole Chicken

£4.15

£0.27/100g · 1.6kg

Buy at Aldi →
Ready-to-Heat Chicken Rice
AldiAldi

Ready-to-Heat Chicken Rice

£0.69

£0.28/100g · 250g

Buy at Aldi →
American Style Burger Slaw
AldiAldi

American Style Burger Slaw

£0.69

£0.28/100g · 250g

Buy at Aldi →
Chicken Thighs
AldiAldi

Chicken Thighs

£2.99

£0.30/100g · 1.0kg

Buy at Aldi →
Hot Wings
AldiAldi

Hot Wings

£0.75

£0.30/100g · 250g

Buy at Aldi →
Mozzarella Burgers 2 Pack
AldiAldi

Mozzarella Burgers 2 Pack

£0.69

£0.30/100g · 230g

Buy at Aldi →
Thick Pork Sausages 20 Pack
AldiAldi

Thick Pork Sausages 20 Pack

£2.69

£0.31/100g · 860g

Buy at Aldi →
Irish Style Pork Sausages
AldiAldi

Irish Style Pork Sausages

£1.29

£0.31/100g · 410g

Buy at Aldi →
Hat-Trick Wing Box
AldiAldi

Hat-Trick Wing Box

£3.19

£0.32/100g · 1.0kg

Buy at Aldi →
Hot & Spicy Chicken Wings
AldiAldi

Hot & Spicy Chicken Wings

£1.29

£0.32/100g · 400g

Buy at Aldi →
Chicken & Bacon Pies 4 Pack
AldiAldi

Chicken & Bacon Pies 4 Pack

£1.99

£0.35/100g · 570g

Buy at Aldi →
Steak & Gravy Pies 4 Pack
AldiAldi

Steak & Gravy Pies 4 Pack

£1.99

£0.35/100g · 570g

Buy at Aldi →
Chicken Bakes 2 Pack
AldiAldi

Chicken Bakes 2 Pack

£1.15

£0.38/100g · 310g

Buy at Aldi →
Medium British Turkey
AldiAldi

Medium British Turkey

£17.99

£0.38/100g · 4.7kg

Buy at Aldi →
Cumberland Sausages 8 Pack
AldiAldi

Cumberland Sausages 8 Pack

£1.79

£0.39/100g · 450g

Buy at Aldi →
Pork Sausages 8 Pack
AldiAldi

Pork Sausages 8 Pack

£1.79

£0.39/100g · 450g

Buy at Aldi →
Lincolnshire Sausages 8 Pack
AldiAldi

Lincolnshire Sausages 8 Pack

£1.79

£0.39/100g · 450g

Buy at Aldi →
Seafood Sticks 16 Pack
AldiAldi

Seafood Sticks 16 Pack

£0.99

£0.40/100g · 250g

Buy at Aldi →
Prosciutto Tortelloni
AldiAldi

Prosciutto Tortelloni

£0.99

£0.40/100g · 250g

Buy at Aldi →
Cheesy Wedges with Bacon
AldiAldi

Cheesy Wedges with Bacon

£1.99

£0.40/100g · 500g

Buy at Aldi →
Chicken Wings BBQ & Buffalo
AldiAldi

Chicken Wings BBQ & Buffalo

£2.79

£0.40/100g · 700g

Buy at Aldi →
Steak Bakes 2 Pack
AldiAldi

Steak Bakes 2 Pack

£1.15

£0.41/100g · 280g

Buy at Aldi →
Black Pudding Slices 4 Pack
AldiAldi

Black Pudding Slices 4 Pack

£0.95

£0.42/100g · 230g

Buy at Aldi →
Chicken Breast Fillets
AldiAldi

Chicken Breast Fillets

£4.25

£0.42/100g · 1.0kg

Buy at Aldi →