← All stores
Aldi

Aldi

174 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

British Chicken Drumsticks
AldiAldi

British Chicken Drumsticks

£3.95

£0.20/100g · 2.0kg

Buy at Aldi →
Chicken Wings
AldiAldi

Chicken Wings

£2.05

£0.20/100g · 1.0kg

Buy at Aldi →
Chicken Drumsticks
AldiAldi

Chicken Drumsticks

£2.15

£0.21/100g · 1.0kg

Buy at Aldi →
Chicken Legs
AldiAldi

Chicken Legs

£2.25

£0.23/100g · 1.0kg

Buy at Aldi →
Extra Large Whole Chicken
AldiAldi

Extra Large Whole Chicken

£5.39

£0.25/100g · 2.1kg

Buy at Aldi →
Large Whole Chicken
AldiAldi

Large Whole Chicken

£4.69

£0.25/100g · 1.9kg

Buy at Aldi →
Chicken Wings
AldiAldi

Chicken Wings

£1.49

£0.26/100g · 580g

Buy at Aldi →
Medium Whole Chicken
AldiAldi

Medium Whole Chicken

£4.15

£0.27/100g · 1.6kg

Buy at Aldi →
Ready-to-Heat Chicken Rice
AldiAldi

Ready-to-Heat Chicken Rice

£0.69

£0.28/100g · 250g

Buy at Aldi →
Chicken Thighs
AldiAldi

Chicken Thighs

£2.99

£0.30/100g · 1.0kg

Buy at Aldi →
Hot & Spicy Chicken Wings
AldiAldi

Hot & Spicy Chicken Wings

£1.29

£0.32/100g · 400g

Buy at Aldi →
Chicken & Bacon Pies 4 Pack
AldiAldi

Chicken & Bacon Pies 4 Pack

£1.99

£0.35/100g · 570g

Buy at Aldi →
Chicken Bakes 2 Pack
AldiAldi

Chicken Bakes 2 Pack

£1.15

£0.38/100g · 310g

Buy at Aldi →
Chicken Wings BBQ & Buffalo
AldiAldi

Chicken Wings BBQ & Buffalo

£2.79

£0.40/100g · 700g

Buy at Aldi →
Chicken Breast Fillets
AldiAldi

Chicken Breast Fillets

£4.25

£0.42/100g · 1.0kg

Buy at Aldi →
Chicken Drum Fillets
AldiAldi

Chicken Drum Fillets

£3.99

£0.44/100g · 900g

Buy at Aldi →
Stuffed Chicken Breast Joint
AldiAldi

Stuffed Chicken Breast Joint

£2.49

£0.44/100g · 560g

Buy at Aldi →
Sizzler Chicken Tenders
AldiAldi

Sizzler Chicken Tenders

£1.49

£0.48/100g · 310g

Buy at Aldi →
Chicken Drum Fillets
AldiAldi

Chicken Drum Fillets

£2.95

£0.49/100g · 600g

Buy at Aldi →
XXL Breaded Chicken Steak
AldiAldi

XXL Breaded Chicken Steak

£4.99

£0.49/100g · 1.0kg

Buy at Aldi →
Buttermilk Chicken Burgers
AldiAldi

Buttermilk Chicken Burgers

£1.49

£0.50/100g · 300g

Buy at Aldi →
Sizzler Chicken Burgers
AldiAldi

Sizzler Chicken Burgers

£1.49

£0.50/100g · 300g

Buy at Aldi →
Chicken Katsu
AldiAldi

Chicken Katsu

£1.99

£0.50/100g · 400g

Buy at Aldi →
Lean Chicken Mince 5% Fat
AldiAldi

Lean Chicken Mince 5% Fat

£2.49

£0.50/100g · 500g

Buy at Aldi →
Chicken King Greek Kebab
AldiAldi

Chicken King Greek Kebab

£4.65

£0.51/100g · 920g

Buy at Aldi →
Peri Peri Chicken King Kebab
AldiAldi

Peri Peri Chicken King Kebab

£4.65

£0.51/100g · 920g

Buy at Aldi →
Hot Honey Chicken Wings
AldiAldi

Hot Honey Chicken Wings

£3.29

£0.55/100g · 600g

Buy at Aldi →
Chicken Tikka Slices 2 Pack
AldiAldi

Chicken Tikka Slices 2 Pack

£1.65

£0.55/100g · 300g

Buy at Aldi →
Smashed Chicken Pattie
AldiAldi

Smashed Chicken Pattie

£1.29

£0.56/100g · 230g

Buy at Aldi →
Chicken & Bacon Tortelloni
AldiAldi

Chicken & Bacon Tortelloni

£1.69

£0.56/100g · 300g

Buy at Aldi →
Chicken Sausages 6 Pack
AldiAldi

Chicken Sausages 6 Pack

£1.99

£0.59/100g · 340g

Buy at Aldi →
Chicken Thigh Fillets
AldiAldi

Chicken Thigh Fillets

£5.39

£0.60/100g · 900g

Buy at Aldi →
No Chicken Burger 2 Pack
AldiAldi

No Chicken Burger 2 Pack

£1.39

£0.61/100g · 227g

Buy at Aldi →
Souther Fried Chicken Pops
AldiAldi

Souther Fried Chicken Pops

£1.99

£0.61/100g · 325g

Buy at Aldi →
Chicken Breast Fillets
AldiAldi

Chicken Breast Fillets

£12.29

£0.61/100g · 2.0kg

Buy at Aldi →
Hot Honey Chicken Wings
AldiAldi

Hot Honey Chicken Wings

£3.69

£0.61/100g · 600g

Buy at Aldi →
Buffalo Hot Chicken Wings
AldiAldi

Buffalo Hot Chicken Wings

£3.69

£0.61/100g · 600g

Buy at Aldi →
Honey BBQ Hot Chicken Wings
AldiAldi

Honey BBQ Hot Chicken Wings

£3.69

£0.61/100g · 600g

Buy at Aldi →
Teriyaki Hot Chicken Wings
AldiAldi

Teriyaki Hot Chicken Wings

£3.69

£0.61/100g · 600g

Buy at Aldi →
Stuffed Chicken with Pork
AldiAldi

Stuffed Chicken with Pork

£3.59

£0.64/100g · 560g

Buy at Aldi →