← All stores
Aldi

Aldi

13 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Cumberland Sausages 8 Pack
AldiAldi

Cumberland Sausages 8 Pack

£1.79

£0.39/100g · 450g

Buy at Aldi →
Lincolnshire Sausages 8 Pack
AldiAldi

Lincolnshire Sausages 8 Pack

£1.79

£0.39/100g · 450g

Buy at Aldi →
XXL Bramley Apple Sausages
AldiAldi

XXL Bramley Apple Sausages

£3.29

£0.49/100g · 670g

Buy at Aldi →
Bockwurst Sausages
AldiAldi

Bockwurst Sausages

£1.79

£0.50/100g · 360g

Buy at Aldi →
Smashed Sausage Patty
AldiAldi

Smashed Sausage Patty

£1.29

£0.56/100g · 230g

Buy at Aldi →
Spicy Sausage Tortelloni
AldiAldi

Spicy Sausage Tortelloni

£1.69

£0.56/100g · 300g

Buy at Aldi →
Cocktail Sausages
AldiAldi

Cocktail Sausages

£1.99

£0.99/100g · 200g

Buy at Aldi →
Ultimate Sausages
AldiAldi

Ultimate Sausages

£1.99

£0.99/100g · 200g

Buy at Aldi →