← All stores

Edenmoor
Edenmoor
Edenmoor
Edenmoor
Edenmoor
Edenmoor
425 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

100% Properly Pastured Whole Chicken (1.75 - 1.99kg)
£19.90
Buy at Edenmoor →£1.00/100g · 2.0kg

Garlic & Herb Chicken Wings (Garlic & Herb / 2.5kg)
£26.50
Buy at Edenmoor →£1.06/100g · 2.5kg

Smoked Hickory Chicken Wings (Smoked Hickory / 1kg)
£11.10
Buy at Edenmoor →£1.11/100g · 1.0kg

Smoked Hickory Chicken Wings (Smoked Hickory / 2.5kg)
£27.75
Buy at Edenmoor →£1.11/100g · 2.5kg

Mac and Cheese with Pulled Gammon & Vintage Cheddar (700g)
£10.00
Buy at Edenmoor →£1.43/100g · 700g

























