← All stores

Edenmoor
Edenmoor
Edenmoor
Edenmoor
Edenmoor
Edenmoor
Edenmoor
Edenmoor
73 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

100% Properly Pastured Whole Chicken (1.75 - 1.99kg)
£19.90
Buy at Edenmoor →£1.00/100g · 2.0kg

Garlic & Herb Chicken Wings (Garlic & Herb / 2.5kg)
£26.50
Buy at Edenmoor →£1.06/100g · 2.5kg

Smoked Hickory Chicken Wings (Smoked Hickory / 2.5kg)
£27.75
Buy at Edenmoor →£1.11/100g · 2.5kg

Smoked Hickory Chicken Wings (Smoked Hickory / 1kg)
£11.10
Buy at Edenmoor →£1.11/100g · 1.0kg

Free Range Sage & Onion Stuffed Chicken (Sage & Onion / 2kg)
£36.55
Buy at Edenmoor →£1.83/100g · 2.0kg

Free Range Apricot & Hazelnut Stuffed Chicken (Apricot & Hazelnut / 2kg)
£36.55
Buy at Edenmoor →£1.83/100g · 2.0kg

Smoked Hickory Properly Free Range Chicken Stir Fry (Smoked Hickory / 250g)
£7.50
Buy at Edenmoor →£3.00/100g · 250g






















