← All stores

Edenmoor
Edenmoor
Edenmoor
Edenmoor
Edenmoor
Edenmoor
Edenmoor
73 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Mac and Cheese with Pulled Gammon & Vintage Cheddar (700g)
£10.00
Buy at Edenmoor →£1.43/100g · 700g

Traditionally Cured Unsmoked Bacon Lardons (Unsmoked / 250g)
£4.95
Buy at Edenmoor →£1.98/100g · 250g

Traditionally Cured Unsmoked Streaky Bacon (Unsmoked / 200g)
£5.25
Buy at Edenmoor →£2.63/100g · 200g

Traditionally Cured Beechwood Smoked Streaky Bacon (Smoked / 200g)
£5.45
Buy at Edenmoor →£2.73/100g · 200g

Traditionally Cured Unsmoked Back Bacon (Unsmoked / 200g)
£5.95
Buy at Edenmoor →£2.98/100g · 200g

Traditionally Cured Beechwood Smoked Back Bacon (Smoked / 200g)
£6.15
Buy at Edenmoor →£3.08/100g · 200g


























