← All stores
Tesco

Tesco

235 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Tesco Tuna & Sweetcorn 423g
TescoTesco

Tesco Tuna & Sweetcorn 423g

£2.80

£0.66/100g · 423g

Buy at Tesco →
Tesco Tuna & Sweetcorn 235g
TescoTesco

Tesco Tuna & Sweetcorn 235g

£1.70

£0.72/100g · 235g

Buy at Tesco →
Baxters Lobster Bisque 400g
TescoTesco

Baxters Lobster Bisque 400g

£3.95

£0.99/100g · 400g

Buy at Tesco →
Tesco Hake Fillets 500G
TescoTesco

Tesco Hake Fillets 500G

£5.00

£1.00/100g · 500g

Buy at Tesco →
GLENRYCK PINK SALMON 213G
TescoTesco

GLENRYCK PINK SALMON 213G

£2.50

£1.17/100g · 213g

Buy at Tesco →
Brunswick Sardines With Hot Peppers 106G
TescoTesco

Brunswick Sardines With Hot Peppers 106G

£1.10£1.40-21%
Clubcard

£1.04/100g · 106g

Buy at Tesco →
Tesco Salmon Tails 260G
TescoTesco

Tesco Salmon Tails 260G

£4.25

£1.63/100g · 260g

Buy at Tesco →
John West Pink Salmon 213G
TescoTesco

John West Pink Salmon 213G

£3.50

£1.64/100g · 213g

Buy at Tesco →
Mr Chen's Prawn Hargow 10 Pieces 258g
TescoTesco

Mr Chen's Prawn Hargow 10 Pieces 258g

£2.50£4.25-41%
Clubcard

£0.97/100g · 258g

Buy at Tesco →
Tesco Cod Mornay 360g
TescoTesco

Tesco Cod Mornay 360g

£6.00

£1.67/100g · 360g

Buy at Tesco →