← All stores

Tesco
Tesco
Tesco
Tesco
Tesco
Tesco
Tesco
TescoBuy at Tesco →
Tesco
TescoBuy at Tesco →
Tesco
TescoBuy at Tesco →
Tesco
Tesco
Tesco
Tesco
Tesco
Tesco
Tesco
55 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Tesco British Turkey Whole Bird Extra Extra Large 8.9-10.6kg
£40.00
Buy at Tesco →£0.38/100g · 10.6kg

25. Tesco Whole Turkey Medium 4.5 - 5.99kg (Serves 11-14)
£29.95
Buy at Tesco →£0.50/100g · 6.0kg

14. Tesco Finest Free Range Bronze Whole Turkey Small 2 - 3.99kg (Serves 4-9)
£43.89
Buy at Tesco →£1.10/100g · 4.0kg

15. Tesco Finest Free Range Bronze Whole Turkey Medium 4 - 5.99kg (Serves 10-14)
£65.89
Buy at Tesco →£1.10/100g · 6.0kg

16. Tesco Finest Free Range Bronze Whole Turkey Large 6 - 7.49kg (Serves 15-18)
£82.39
Buy at Tesco →£1.10/100g · 7.5kg

11. Tesco Finest Free Range Organic Bronze Whole Turkey 3 - 7kg (Serves 7-17)
£112.00
Buy at Tesco →£1.60/100g · 7.0kg

62. Tesco Plant Chef No-Turkey Crown with Sage & Onion Stuffing 395g (Serves 4)
£6.50
Buy at Tesco →£1.65/100g · 395g

53. Tesco Slow Cooked Turkey, Gammon & Beef Roasting Trio 1.51kg (Serves 4)
£20.00£25.00-20%
Clubcard£1.32/100g · 1.5kg

10. Tesco Finest East Anglian Gold Free Range Whole Turkey 5.5 - 7kg (Serves 15-18)
£119.00
Buy at Tesco →£1.70/100g · 7.0kg

24. Tesco Pork, Sage & Onion Stuffed Turkey Breast Joint 1.17kg (Serves 6)
£18.00£20.00-10%
Clubcard£1.54/100g · 1.2kg

Tesco Slow Cooked Buttermilk Turkey Breast Joint with Smoked Streaky Bacon and Stuffing 900g
£16.00
Buy at Tesco →£1.78/100g · 900g

20. Tesco Finest British Free Range Easy Carve Turkey with a Pork, Cranberry & Chestnut Stuffing 2.87kg (Serves 12)
£52.00£58.00-10%
Clubcard£1.81/100g · 2.9kg

18. Tesco Finest Free Range Bronze Turkey Crown Medium 2 - 2.99kg (Serves 9-14)
£68.77
Buy at Tesco →£2.30/100g · 3.0kg

17. Tesco Finest Free Range Bronze Turkey Crown Small 1 - 1.99kg (Serves 4-8)
£45.77
Buy at Tesco →£2.30/100g · 2.0kg

19. Tesco Finest Free Range Bronze Turkey Crown Large 3 - 3.99kg (Serves 15-18)
£91.77
Buy at Tesco →£2.30/100g · 4.0kg

9. Tesco Finest East Anglian Gold Free Range Whole Turkey 4kg - 5.49kg (Serves 10-14)
£93.33
Buy at Tesco →£2.33/100g · 4.0kg

13. Tesco Finest East Anglian Gold Free Range Turkey Crown Medium 2 - 2.99kg (Serves 9-14)
£74.75
Buy at Tesco →£2.50/100g · 3.0kg

12. Tesco Finest East Anglian Gold Free Range Turkey Crown Small 1 - 1.99kg (Serves 4-8)
£49.75
Buy at Tesco →£2.50/100g · 2.0kg




































