← All stores
Tesco

Tesco

63 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Halal Eat Mutton Mix Cut 715g
TescoTesco

Halal Eat Mutton Mix Cut 715g

£8.00

£1.12/100g · 715g

Buy at Tesco →
Tesco 12 Lamb Meatballs 336g
TescoTesco

Tesco 12 Lamb Meatballs 336g

£4.00

£1.19/100g · 336g

Buy at Tesco →
Acre Lane Lamb Mince 454G
TescoTesco

Acre Lane Lamb Mince 454G

£5.70

£1.26/100g · 454g

Buy at Tesco →
Tesco Lamb Chops 550G
TescoTesco

Tesco Lamb Chops 550G

£9.50

£1.73/100g · 550g

Buy at Tesco →
Tesco Lamb Chops 300G
TescoTesco

Tesco Lamb Chops 300G

£5.50

£1.83/100g · 300g

Buy at Tesco →
Tesco Lamb Leg Steaks 450G
TescoTesco

Tesco Lamb Leg Steaks 450G

£8.60

£1.91/100g · 450g

Buy at Tesco →
Fresh & Naked Just Lambs Lettuce 60G
TescoTesco

Fresh & Naked Just Lambs Lettuce 60G

£1.00£1.20-17%
Clubcard

£1.67/100g · 60g

Buy at Tesco →
Tesco Lamb Leg Steaks 300G
TescoTesco

Tesco Lamb Leg Steaks 300G

£6.00

£2.00/100g · 300g

Buy at Tesco →
Tesco 2 Lamb Rump Steaks 300G
TescoTesco

Tesco 2 Lamb Rump Steaks 300G

£6.00

£2.00/100g · 300g

Buy at Tesco →
Tesco 4 Lamb Leg Steaks 400g
TescoTesco

Tesco 4 Lamb Leg Steaks 400g

£6.00£8.60-30%
Clubcard

£1.50/100g · 400g

Buy at Tesco →
Tesco Organic Lamb Chops 300G
TescoTesco

Tesco Organic Lamb Chops 300G

£6.60

£2.20/100g · 300g

Buy at Tesco →
Tesco Lamb Diced Leg 300G
TescoTesco

Tesco Lamb Diced Leg 300G

£7.75

£2.58/100g · 300g

Buy at Tesco →