← All stores
Sainsbury's

Sainsbury's

231 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Young's Chip Shop Succulent Jumbo Fish x2 480g
Sainsbury'sSainsbury's

Young's Chip Shop Succulent Jumbo Fish x2 480g

£4.00£5.30-25%
Nectar

£0.83/100g · 480g

Buy at Sainsbury's →
Young's Fish Steaks in a Creamy Parsley Sauce x4 560g
Sainsbury'sSainsbury's

Young's Fish Steaks in a Creamy Parsley Sauce x4 560g

£5.00£6.50-23%
Nectar

£0.89/100g · 560g

Buy at Sainsbury's →
Stamford Street Co. Prawns 250g
Sainsbury'sSainsbury's

Stamford Street Co. Prawns 250g

£3.00

£1.20/100g · 250g

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's Hake Fillets 250g
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's Hake Fillets 250g

£3.45

£1.38/100g · 250g

Buy at Sainsbury's →
Primula Cheese with Prawns 140g
Sainsbury'sSainsbury's

Primula Cheese with Prawns 140g

£2.00

£1.43/100g · 140g

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's Cod Steaks 520g
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's Cod Steaks 520g

£7.75

£1.49/100g · 520g

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's Prawn Toasts x8 252g
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's Prawn Toasts x8 252g

£4.00

£1.59/100g · 252g

Buy at Sainsbury's →
Young's Garlic & Herb Extra Large Fish Fillets x2 300g
Sainsbury'sSainsbury's

Young's Garlic & Herb Extra Large Fish Fillets x2 300g

£3.60£4.80-25%
Nectar

£1.20/100g · 300g

Buy at Sainsbury's →
La Famiglia Rana Garlic Prawn & Chilli Girasoli 250g
Sainsbury'sSainsbury's

La Famiglia Rana Garlic Prawn & Chilli Girasoli 250g

£3.25£4.00-19%
Nectar

£1.30/100g · 250g

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's Salmon Fillets 360g
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's Salmon Fillets 360g

£6.00

£1.67/100g · 360g

Buy at Sainsbury's →