← All stores

Sainsbury'sBuy at Sainsbury's →
Sainsbury'sBuy at Sainsbury's →
Sainsbury'sBuy at Sainsbury's →
Sainsbury'sBuy at Sainsbury's →
Sainsbury's
Sainsbury's
10 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Sainsbury's 6 x All Butter Mince Pies, Taste the Difference 325g
£1.75£3.50-50%
Nectar£0.54/100g · 325g

Sainsbury's Free From 9 x 254g Multipack Mini Mince Pies, Taste the Difference
£2.62£3.50-25%
Nectar£1.03/100g · 254g

Sainsbury's 9 x Mini All Butter Mince Pies, Taste the Difference 216g
£1.75£3.50-50%
Nectar£0.81/100g · 216g

Sainsbury's Free From 4 x Frangipane Mince Pies 196g
£2.62£3.50-25%
Nectar£1.34/100g · 196g

Sainsbury's 4 x All Butter Pastry Frangipane Mince Pies, Taste the Difference 185g
£3.50
Buy at Sainsbury's →£1.89/100g · 185g




